Usługi

Poszukujesz DJ-a, który każdą imprezę rozkręci w najlepszą zabawę? Zadzwoń, a na pewno pomożemy. Doświadczeni konferansjerzy oraz DJ-e  poprowadzą dla was ponadczasową zabawę łączącą pokolenia. Przeboje lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, muzyka klubowa  oraz najnowsze hity! To wszystko połączone w jedną zgraną całość na długo pozostanie w waszej i waszych gości pamięci.
  • imprezy okolicznościowe (18-stka, urodziny, prywatki itp.)
  • imprezy zorganizowane (festyny, imprezy firmowe, festiwale)
  • imprezy cykliczne (min. 2-3 razy w miesiącu w lokalu lub klubie)
  • imprezy na zamówienie (bary, lokale, hotele, ośrodki wczasowe itp.)

Pakiet 1 - Ulubione stare przeboje

Jako firma z kwalifikacjami, DJ-e na śluby i eventy dokładamy wszelkich starań aby zapewnić klientom szeroki wybór usług muzycznych dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb i zapewniających niestandardowe możliwości, które z pewnością pokochają. Ten pakiet to prawdziwy hit i być może jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby Twoja impreza była niezapomniana. Zadzwoń do nas i umów się na konsultację aby sprawdzić, czy ta opcja pasuje do Ciebie i Twojego zbliżającego się wydarzenia.

Pakiet 2 - Pakiet podstawowy + premium

Nasi klienci dostają dokładnie to, czego potrzebują. Dzięki temu, że Pakiet podstawowy + premium znajduje się w naszej ofercie, jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby związane z występami, i przyczynić się do tego, aby Twoje wydarzenie wybiło się ponad przeciętną. Część naszych najlepszych występów była realizowana właśnie w ramach tego pakietu i cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród klientów. Skontaktuj się dziś aby uzyskać więcej informacji i zaplanuj wstępną konsultację.

Kontakt

  • +48 513 781 768
  • dj@hopy.pl
© hopy.pl. Wykonanie: Strony www Słupsk Nasi partnerzy: do2.png